Infromation about General Data Protection Regulation
Indijas reiki skolas klubs
23 September 2019

Reiki ir sena garīgās un fiziskās dziedniecības māksla kas tiek realizēta caur reiki enerģijas plūsmas nodošanu no dziednieka dziedināmajam. Reiki var izmantot kā aktīvo dziedniecības līdzekli gan sev pašam, gan citiem, tāpat reiki paaugstina jeb kuras citas garīgās prakses efektivitāti un atbalsta tajā. Spēja būt par reiki enerģijas kanālu, nodot to citiem piemīt mums no dzimšanas kā cilvēka sākotnējās dabas īpašība.

Nodarbību cikla mērķis: apgūt pamatinformāciju un praktiskas iemaņas, lai pēc pirmās pakāpes iniciācijas iegūšanas būtu praktizējošajam iespēja veiksmīgi un, nepieciešamības gadījumā, patstāvīgi, izpildīt pirmās pakāpes obligāto praksi, kā arī palīdzēt sev un citiem cilvēkiem dažādās dzīves situācijās. Katra nodarbība paredz lekciju un apspriedi par noteiktu tēmu, praktiskas nodarbības un meditāciju. Pēc pirmās pakāpes iniciācijas saņemšanas darbs grupā turpināsies. Mēs turpināsim apgūt praktiskas iemaņas, ko mums ļauj attīstīt dāvātā iniciācija, mācīsimies pielieto reiki zīmi savā praksē. Mēs mācīsimies pielietot dāvātās spējas par labu sev un citiem cilvēkiem dažādās dzīves jomās: mājas atmosfēra veidošanās, ģimenes attiecībās, sievietes un vīrieša dabas izzināšanā un realizēšanā, darbā un biznesā, un, protams, pašatveseļošanās un garīgā attīstībā.

Uz Rīgu regulāri atbrauc skolotāji un dziednieki no Indijas reiki skolas tai skaitā arī tās dibinātājs – reiki grand meistars, medicīnas doktors Hārprints Singh Hira (Harpreet Singh Heera). Viņu vizītes laikā Rīgā visi, kas vēlas, varēs saņem iniciāciju reiki pirmajā pakāpē. Reiki pirmās pakāpes iniciāciju var saņemt jeb kurš cilvēks.