Infromation about General Data Protection Regulation
Su
6 January
10:00 - 13:00
Intuitīvā glezniecība. Brīnumainā nakts.
We
9 January
18:15 - 21:00
Meistar-klase “Ēdienkarte ziemai”
Th
10 January
18:30 - 20:30
Māksla dvēselei “Lotoss”
Su
13 January
10:00 - 13:00
Мeistarklase «Veselības maize»
Fr
18 January
18:00 - 20:00
Vēlmes. Kā saņemt to, ko vēlies.
Th
24 January
18:15 - 21:00
Ajūrvēdiskā kulinārija
Fr
25 January
16:00 - 18:00
Mākslas terapija
Sa
26 January
13:00 - 16:00
Laimīgi attiecībās!
Su
27 January
10:00 - 14:00
Meistarklase " Vēdiskā kulinārija"
Tu
29 January
18:15 - 21:00
Ajūrvēdiskā kulinārija
Th
31 January
18:15 - 21:00
Ajūrvēdiskā kulinārija
Fr
1 February
16:00 - 18:00
Mākslas terapija
Sa
2 February
10:00 - 12:00
1. Reiki līmenis
Sa
2 February
10:00 - 17:00
Izeja no krīzes vai dzīve bez aizvainojuma
Tu
5 February
18:15 - 21:00
Ajūrvēdiskā kulinārija
Th
7 February
18:15 - 21:00
Ajūrvēdiskā kulinārija
Fr
8 February
16:00 - 18:00
Mākslas terapija
Sa
9 February
10:00 - 12:00
1. Reiki līmenis
Su
10 February
10:00 - 16:00
APGŪSTI ĶERMEŅA, PRĀTA UN EMOCIONĀLĀS VESELĪBAS PILNVEIDOŠANAS SISTĒMU!
Su
10 February
11:00 - 13:00
Mazo pavāru kursi. Cepam cepumus.
Su
10 February
14:00 - 17:00
Visu mīlētāju dienai veltīta kulinārijas meistarklase
Tu
12 February
18:15 - 21:00
Ajūrvēdiskā kulinārija
Th
14 February
18:15 - 21:00
Ajūrvēdiskā kulinārija
Fr
15 February
16:00 - 18:00
Mākslas terapija
Fr
15 - 16 February
18:00 - 16:00
Dmitrija Majevska trenings “Smadzeņu fitness 1.0. Bāzeslīmenis”
Sa
16 February
10:00 - 12:00
1. Reiki līmenis
Sa
16 February
12:00 - 18:00
Planētu harmonizācija ar sistēmas metodes palīdzību
Fr
22 February
16:00 - 18:00
Mākslas terapija
Fr
22 February
18:30 - 19:30
Babaji Surya Namaskar - kustīgā lūgšana.
Sa
23 February
10:00 - 12:00
1. Reiki līmenis
Sa
23 February
10:00 - 13:00
Oļega Torsunova On-line seminārs " PĀRDZIMŠANAS LIKUMS (REINKARNĀCIJA)"
Su
24 February
10:00 - 13:00
Oļega Torsunova On-line seminārs " PĀRDZIMŠANAS LIKUMS (REINKARNĀCIJA)"
We
27 February
18:30 - 20:30
Enerģētiskās mākslas
Fr
1 March
16:00 - 18:00
Mākslas terapija
Sa
2 March
10:00 - 12:00
1. Reiki līmenis
Su
3 March
10:00 - 13:00
Intuitīvā māksla!
Sa
9 March
10:00 - 12:00
1. Reiki līmenis
Th
14 March
18:30 - 21:00
Attiecību un pārmaiņu alķīmija
Sa
16 March
10:00 - 12:00
1. Reiki līmenis
Sa
16 - 17 March
10:00 - 13:00
Онлайн семинар Олега Торсунова
Tu
19 March
18:30 - 20:30
Savu iekšējo individuālo spēju paplašināšana
We
20 March
18:00 - 20:00
Sieviešu akadēmijas jaunās sieviešu programmas prezentācijа
We
20 March
19:30 - 21:00
Tribal Fusion dance
Th
21 March
18:00 - 20:00
ZĪMĒ PATS SAVU LIKTENI!
Sa
23 March
10:00 - 12:00
1. Reiki līmenis
Tu
26 March
18:30 - 20:30
Primārās iemaņas darbojoties ar svārstu
Tu
26 March
18:30 - 20:30
Savu iekšējo individuālo spēju paplašināšana
We
27 March
18:00 - 20:00
Sieviešu akadēmijas jaunās sieviešu programmas prezentācijа
We
27 March
19:30 - 21:00
Tribal Fusion dance
Fr
29 March
17:00 - 21:00
Консультации по йоготерапии позвоночника и интимного здоровья женщины
Sa
30 March
10:00 - 12:00
1. Reiki līmenis
Tu
2 April
18:30 - 20:30
Primārās iemaņas darbojoties ar svārstu
Tu
2 April
18:30 - 20:30
Savu iekšējo individuālo spēju paplašināšana
We
3 April
18:00 - 20:00
Sieviešu akadēmijas jaunās sieviešu programmas prezentācijа
We
3 April
19:30 - 21:00
Tribal Fusion dance
Sa
6 April
16:00 - 18:00
Septiņi soļi uz iekšējā potenciāla atjaunošanu
Tu
9 April
18:30 - 20:30
Primārās iemaņas darbojoties ar svārstu
Tu
9 April
18:30 - 20:30
Savu iekšējo individuālo spēju paplašināšana
We
10 April
18:00 - 20:00
Sieviešu akadēmijas jaunās sieviešu programmas prezentācijа
We
10 April
19:30 - 21:00
Tribal Fusion dance
Sa
13 April
15:00 - 17:00
Kinezioloģijas konsultācijas
Mo
15 April
10:00 - 10:30
Teta dziedniecības mini sesija kopā ar Zinu Gluhmani Gureviču
Tu
16 April
18:30 - 20:30
KĀ ATTĪSTĪT SPĒJAS REDZĒT AURU
Tu
16 April
18:30 - 20:30
Primārās iemaņas darbojoties ar svārstu
Tu
16 April
18:30 - 20:30
Savu iekšējo individuālo spēju paplašināšana
We
17 April
18:00 - 20:00
Sieviešu akadēmijas jaunās sieviešu programmas prezentācijа
We
17 April
19:30 - 21:00
Tribal Fusion dance
Sa
20 April
16:00 - 18:00
Septiņi soļi uz iekšējā potenciāla atjaunošanu
Mo
22 April
10:00 - 10:30
Teta dziedniecības mini sesija kopā ar Zinu Gluhmani Gureviču
We
24 April
18:00 - 20:00
Sieviešu akadēmijas jaunās sieviešu programmas prezentācijа
We
24 April
19:30 - 21:00
Tribal Fusion dance
Sa
27 April
16:00 - 18:00
Septiņi soļi uz iekšējā potenciāla atjaunošanu
Mo
29 April
10:00 - 10:30
Teta dziedniecības mini sesija kopā ar Zinu Gluhmani Gureviču
Th
2 May
18:30 - 21:00
Zinas Gluhmanes-Gurevičas Teta-hīlinga meistarklase
Fr
3 - 5 May
10:00 - 17:00
Teta-Healing bāzes kurss kopā ar Zinu Gluhmani
Sa
4 May
16:00 - 18:00
Septiņi soļi uz iekšējā potenciāla atjaunošanu
Sa
4 May
18:00 - 20:00
Kurss „ 1 - mā REIKI pakāpe”
Tu
7 - 9 May
10:00 - 17:00
Advancēts Teta dziedināšanas kurss
Sa
11 - 12 May
10:00 - 17:00
Teta - Hīlinga kurss "Dziļie izrakumi"
Tu
14 - 15 May
10:00 - 17:00
Kurss Teta dziedināšana "Dvēseles draugs"
Fr
17 May
10:00 - 17:00
Theta Healinga kurss "Slaidums"
Sa
18 - 19 May
10:00 - 17:00
Pārpilnības manifestācija ar Zinu Gluhmani Gureviču
Sa
18 May
16:00 - 18:00
Seminārs «Dzimtas spēks»
Sa
18 May
16:00 - 18:00
Septiņi soļi uz iekšējā potenciāla atjaunošanu
Fr
14 - 15 June
14:00 - 20:00
Ēterisko eļļu mistarklasse
Mo
17 June
11:00 - 13:00
Individual counseling on nutrition and food preparation
Mo
17 June
18:15 - 21:00
Meistarklasi “Uzturs vasarā”
We
19 June
18:30 - 21:00
Dzīves viedums. Aleksandrs Hakimovs
Th
20 June
19:00 - 21:00
Individual counseling on nutrition and food preparation
Fr
21 June
12:00 - 23:00
Festival «Solstice in national traditions»
Fr
21 - 24 June
12:00 - 17:00
Festivāls Sunfest
Fr
21 June
17:30 - 19:00
Лекции Александра Хакимова в Святоустье
Sa
22 June
7:00 - 23:00
Festival «Solstice in national traditions»
Sa
22 June
11:30 - 13:00
Лекции Александра Хакимова в Святоустье
Su
23 June
7:00 - 23:00
Festival «Solstice in national traditions»
Mo
24 June
7:00 - 17:00
Festival «Solstice in national traditions»
Mo
24 June
11:00 - 13:00
Individual counseling on nutrition and food preparation
We
26 June
12:00 - 14:00
Veselas redzes klubs
Th
27 June
19:00 - 21:00
Individual counseling on nutrition and food preparation
Sa
29 - 30 June
10:30 - 20:00
Parvinder Singh Khalsa seminārs
Sa
29 June
12:00 - 17:00
Praktikums “Savstarpējo attiecību robežas”
Mo
1 July
11:00 - 13:00
Individual counseling on nutrition and food preparation
Tu
2 July
10:00 - 13:00
Meistarklase " Veselīgās brokastis"
We
3 July
12:00 - 14:00
Veselas redzes klubs
We
3 - 4 July
18:00 - 21:00
Oļega Torsunova seminārs " Vīrietis un sieviete"
Th
4 July
19:00 - 21:00
Individual counseling on nutrition and food preparation
Mo
8 July
11:00 - 13:00
Individual counseling on nutrition and food preparation
We
10 July
12:00 - 14:00
Veselas redzes klubs
Th
11 July
19:00 - 21:00
Individual counseling on nutrition and food preparation
Su
14 July
10:00 - 13:00
Intuitīvā māksla. Septiņas transformācijas pakāpes.
Mo
15 July
11:00 - 13:00
Individual counseling on nutrition and food preparation
Mo
15 July
18:15 - 21:00
The Vedic cookery
Tu
16 July
18:00 - 20:00
ATTIECĪBAS UN ES
Tu
16 July
18:15 - 21:00
The Vedic cookery
We
17 July
12:00 - 14:00
Veselas redzes klubs
We
17 July
18:15 - 21:00
The Vedic cookery
Th
18 July
18:15 - 21:00
The Vedic cookery
Th
18 July
19:00 - 21:00
Individual counseling on nutrition and food preparation
Fr
19 July
18:15 - 21:00
The Vedic cookery
Sa
20 July
14:00 - 17:00
Intuiitīvā māksla IESĀCĒJIEM
Su
21 July
10:00 - 13:00
Intuitīvā māksla. Septiņas transformācijas pakāpes.
Mo
22 July
11:00 - 13:00
Individual counseling on nutrition and food preparation
Tu
23 July
18:00 - 20:00
ATTIECĪBAS UN ES
We
24 July
10:30 - 12:00
KUNDALINI JOGA IESĀCĒJIEM
We
24 July
12:00 - 14:00
Veselas redzes klubs
Th
25 July
19:00 - 21:00
Individual counseling on nutrition and food preparation
Fr
26 July
18:15 - 19:30
KUNDALINI JOGA IESĀCĒJIEM
Sa
27 July
14:00 - 17:00
Intuiitīvā māksla IESĀCĒJIEM
Su
28 July
10:00 - 13:00
Intuitīvā māksla. Septiņas transformācijas pakāpes.
Mo
29 July
11:00 - 13:00
Individual counseling on nutrition and food preparation
Tu
30 July
18:00 - 20:00
ATTIECĪBAS UN ES
We
31 July
10:30 - 12:00
KUNDALINI JOGA IESĀCĒJIEM
We
31 July
12:00 - 14:00
Veselas redzes klubs
Th
1 August
19:00 - 21:00
Individual counseling on nutrition and food preparation
Fr
2 August
18:15 - 19:30
KUNDALINI JOGA IESĀCĒJIEM
Sa
3 August
14:00 - 17:00
Intuiitīvā māksla IESĀCĒJIEM
Su
4 August
10:00 - 13:00
Intuitīvā māksla. Septiņas transformācijas pakāpes.
Mo
5 August
11:00 - 13:00
Individual counseling on nutrition and food preparation
Tu
6 August
18:00 - 20:00
ATTIECĪBAS UN ES
We
7 August
10:30 - 12:00
KUNDALINI JOGA IESĀCĒJIEM
We
7 August
12:00 - 14:00
Veselas redzes klubs
Th
8 August
19:00 - 21:00
Individual counseling on nutrition and food preparation
Fr
9 August
18:15 - 19:30
KUNDALINI JOGA IESĀCĒJIEM
Sa
10 August
14:00 - 17:00
Intuiitīvā māksla IESĀCĒJIEM
Su
11 August
10:00 - 13:00
Intuitīvā māksla. Septiņas transformācijas pakāpes.
Mo
12 August
11:00 - 13:00
Individual counseling on nutrition and food preparation
Tu
13 August
18:00 - 20:00
ATTIECĪBAS UN ES
We
14 August
10:30 - 12:00
KUNDALINI JOGA IESĀCĒJIEM
We
14 August
12:00 - 14:00
Veselas redzes klubs
Th
15 August
19:00 - 21:00
Individual counseling on nutrition and food preparation
Fr
16 August
18:15 - 19:30
KUNDALINI JOGA IESĀCĒJIEM
Sa
17 - 18 August
9:00 - 18:00
Attīrīšanās retrīts Šatkrija
Sa
17 August
14:00 - 17:00
Intuiitīvā māksla IESĀCĒJIEM
Mo
19 August
11:00 - 13:00
Individual counseling on nutrition and food preparation
Tu
20 August
18:00 - 20:00
ATTIECĪBAS UN ES
We
21 August
10:30 - 12:00
KUNDALINI JOGA IESĀCĒJIEM
We
21 August
12:00 - 14:00
Veselas redzes klubs
Th
22 - 25 August
11:00 - 17:00
Retreat with Dmitry Pshonko
Th
22 August
19:00 - 21:00
Individual counseling on nutrition and food preparation
Fr
23 August
18:15 - 19:30
KUNDALINI JOGA IESĀCĒJIEM
Sa
24 August
14:00 - 17:00
Intuiitīvā māksla IESĀCĒJIEM
Tu
27 August
18:00 - 20:00
ATTIECĪBAS UN ES
We
28 August
10:30 - 12:00
KUNDALINI JOGA IESĀCĒJIEM
We
28 August
12:00 - 14:00
Veselas redzes klubs
Fr
30 August
18:15 - 19:30
KUNDALINI JOGA IESĀCĒJIEM
We
4 September
10:30 - 12:00
KUNDALINI JOGA IESĀCĒJIEM
Fr
6 September
18:15 - 19:30
KUNDALINI JOGA IESĀCĒJIEM
Sa
7 - 8 September
10:00 - 17:00
FamilyFest
We
11 September
10:30 - 12:00
KUNDALINI JOGA IESĀCĒJIEM
Fr
13 September
18:15 - 19:30
KUNDALINI JOGA IESĀCĒJIEM
We
18 September
10:30 - 12:00
KUNDALINI JOGA IESĀCĒJIEM
Fr
20 September
18:15 - 19:30
KUNDALINI JOGA IESĀCĒJIEM
We
25 September
10:30 - 12:00
KUNDALINI JOGA IESĀCĒJIEM