Infromation about General Data Protection Regulation
Indijas reiki skolas klubs
4 - 18 December 18:00 - 20:00
Schedule:
  • We
    11 December 18:00 - 20:00
  • We
    18 December 18:00 - 20:00

Aicinām visus, kuri vēlas iepazīties ar ārsta Mikao Usui dabisku dziedināšanas sistēmu tematiskās un praktiskās nodarbībās Reiki 1. pakāpē.
Ko var iemācīties Indijas Reiki skolā? Indijas Reiki skola māca Mikao Usui tradicionālo Reiki sistēmu. Mēs mācām par klasiskās Reiki sistēmas iespējām, kā ar tām strādāt dažādās dzīves sfērās. Nodarbībās mācām par cilvēka organisma bioenerģētikas pamatiem (čakras, biolauks, smalkie ķermeņi utt.) un kā ar Reiki palīdzību atjaunot veselību. 

Ko dod praktizējošiem Reiki
Katrā dzīvā būtnē plūst Dzīvības enerģija, bez tās mēs nevaram eksistēt. Cilvēka dzīvība un veselība ir atkarīga no Dzīvības enerģijas pareizas plūsmas viņa enerģētiskajā sistēmā. Ar Reiki sistēmas palīdzību mūsu Dzīvības enerģija aktivizējas, pastiprinās un nolīdzsvarojas.
Reiki iedarbojas vienlaicīgi uz visiem cilvēka eksistences līmeņiem.
Reiki iespējas ir milzīgas:
atjauno organisma darbību šūnu līmenī;
nogalina negatīvās programmas;
nav negatīvu blakusefektu;
noņem ārstniecisko līdzekļu blakusefektu;
veicina cilvēka apslēpto spēju attīstīšanu;
dod iespēju attīstīties dažādos dzīves aspektos;
nostiprina savstarpējās attiecības;
harmonizē attiecības ģimenē;
cilvēks sasniedz harmoniju starp ķermeni un dvēseli.
Reiki var veiksmīgi apvienot ar jebkuru no garīgajām praksēm un terapeitiskajām metodēm.
Reiki enerģija – tā ir transcendentāla, Dievišķa enerģija. Meditācijas laikā tā palīdz kā skolotājs, pateicoties tam, meditētājs jūtas pārliecināts.
Reiki vienlaicīgi mums dod gan atveseļošanos, gan garīgo izaugsmi. Pateicoties Reiki atvērtajam kanālam, meditācijās cilvēks ātrāk sasniedz rezultātus. 
Reiki nodarbību laikā cilvēks atbrīvojas no sliktās informācijas un negatīvajām programmām.
Reiki prakse piesaista ar neparasto vienkāršību: visums ir piepildīts ar Dzīvības enerģiju, un lai smeltos no šī neizsmeļamā avota, pietiekami noskaņoties uz Reiki enerģiju.
Reiki darbojas neatkarīgi no Reiki - vadītāja stāvokļa, Reiki enerģija nepiesārņojas, ja vadītājam ir slikts noskaņojums, tā nekļūst vājāka un tā neizsīkst, ja vadītājs ir saslimis. Tieši otrādi, plūsto cauri cilvēkam, Reiki uzlabo viņa stāvokli – fizisko, psihisko un garīgo. Seansa laikā Reiki enerģiju saņem gan vadītājs, kurš veic Reiki, gan cilvēks, kurš saņem dziedināšanas seansu.
Reiki var kombinēt ar jebkuru garīgo un terapeitisko metodi, turklāt Reiki ir savienojama ar jebkuru reliģisko virzienu.
Reiki nekad nevar kaitēt, jo tā tiek sniegta tik daudz, cik cilvēkam ir nepieciešams. 
Reiki – senākā garīgā un fiziskā dziedināšanas māksla ar enerģijas nodošanu caur dziedinātāju dziedināmajam.
Reiki var izmantot kā aktīvu palīdzības līdzekli sev un citiem, kā arī citu garīgo prakšu efektivitātes paaugstināšanai un atbalstam.
Spēju vadīt un nodot Reiki enerģiju mēs sevī nesam kopš dzimšanas, tā ir piemīt cilvēka sākotnējai būtībai un dabai. 

Uz Rīgu regulāri brauc Indijas Reiki skolas skolotāji un dziednieki. Viņu uzturēšanās laikā katrs, kurš vēlas, var saņemt 1. Reiki pakāpes iesvētību, tā tiek dota katram cilvēkam.

Address:
Rīga, Tallinas 52 (ieeja no pagalma)
Price:
5 Euro
Tags:
health, reiki
Articles and news 1