Information about General Data Protection Regulation
Joga sievietēm
2 - 9 March 11:15 - 12:30
Schedule:
  • Tu
    2 March 11:15 - 12:30
  • Tu
    9 March 11:15 - 12:30
женские энергии

Nodarbības laikā veiksim speciālas Āsanu, Vjaajamas un citas prakses, kas veicina sievietes ķermeņa atjaunošanu un orgānu reģenerāciju, stiprina Šakti (sievišķo enerģiju).

Jebkurš var nodarboties ar Jogu. Joga ir īpaši noderīga sievietēm.Joga maigi iedarbojas uz veselību, veicina fiziskās formas attīstību un nomierina psihi. Jogas labvēlīgā ietekme ir nenovērtējama.

Joga noder ne tikai jaunām sievietēm, bet arī vecākām, ne tikai tievām, bet arī pilnīgām. Sākt nodarboties ar jogu var gan jaunībā, gan arī vecumdienās.

Regulāras nodarbības ar jogu uzlabo fizisko formu, figūru, palīdz atbrīvoties no liekā svara. Jogas vingrojumi ir lieliska profilakse pret dažāda veida slimībām. Attīstās ķermeņa lokanība. Novecošana bieži vien tiek saistīta ar to,ka pazūd muskuļu, saišu un locītavu elastība. Indijas jogi runā, ka cilvēks ir jauns, kamēr viņa mugurkauls ir elastīgs. Nodarbojoties ar jogu tiek veikta iekšējo orgānu masāža, kā rezultātā uzlabojas gremošanas trakta darbība, kā arī aknu un nieru darbība. Jogas asanas tāpat uzlabo hormonālo sfēru – jogas praktizētājām nav menstruālā cikla traucējumu.

Speciāli vingrinājumi padarīs iegurņu muskuļus spēcīgus, kas ir ļoti svarīgi, lai pareizi fiksētu mazā iegurņa iekšējos muskuļus, kā rezultātā atveseļojas arī dzimumorgāni. Sieviešu emocionālais stāvoklis kļūst sabalansēts un noturīgs pret stresu, āda atjaunojās, pazūd tumšie loki zem acīm. Paaugstinās enerģētiskais līmenis (sieviete sāk ļoti labi justies), organisma aizsargspējas uzlabojas, tāpat arī vielmaiņa. Joga paildzina jaunību, sakot “nē” agrai novecošanai. Veicot asanas mēs elpojam savādāk, mūsu plaušas izplešas, uzlabojās gāzu maiņa plaušās un audos, uzlabojas asinsrite, normalizējas asinsspiediens.

Iepriekšējs pieraksts obligāts pa telefonu +371 28224475 (WhatsApp, Viber)  vai e-mail: raduga@radugamira.org

Program:
Yoga
Price:
6 eiro
Tags:
health, yoga, energy