Infromation about General Data Protection Regulation
ATTIECĪBAS UN ES
20 - 27 August 2019 18:00 - 20:00 (Event completed)
No kā ir atkarīgs kādas ir mūsu attiecības ar partneri? 
Kāpēc, kad bērnībā mēs visas sapņojam par princi, reālājā dzīvē mēs attopamies pie sasistas siles, kā pasakā par zvejnieku un zelta zivtiņu? 
Kāpēc, reizi no reizes atkārtojot, ka šoreiz viss būs citādāk, atkal notiek tas pats, kas agrāk? 
Kāpēc, reizēm mēs sevi vienkārši norobežojam no jebkādām attiecībām? 

Patiesībā, lai cik ļoti mēs vēlētos un, lai ko mēs teiktu, mūs ļoti  spēcīgi ietekmē neapzinātās programmas, kuras esam saņēmuši no mūsu vecāku savstarpējām attiecībām, no tā, ko esam redzēuši kad augām, draugu loka, sociuma un galu galā no filmām, grāmtām,  reklāmām, kas apgalvo, ka attiecību paradīze - tā ir pludmale, šampanietis un iemīlējies pārītis. Tāpēc ļoti bieži, vai mēs to vēlamies vai nē, mūs uzvar mūsu neapzinātās programmas. 

Mūsu nodarībās mēs strādāsim ar to, lai mūsu ledus kalni izkustu slāni pēc slāņa, mēs notraukism un atbrīvosimies no putekļu nosēdumiem. Katrai nodarbībai sekos meditācija, mēs daudz laika veltīsima mieram mūsos. 

Nodarbību  temati: 

 

 •   Apkārtējā vide un attiecības. Kāpēc mēs izvēlamies vienu vai citu attiecību veidu un no kā tas ir atkarīgs?
 •   Es un mani vecāki. Tas kā mēs augām - tas nav atdalāms no tā, kas mēs esam. 
 •   Es un bijušās attiecības. Vai ir  iespējams, pēc tam, kad esi bijis pilnibā ļāvies attiecībām agrāk, atkal no jauna iemīlēties kā pirmoreiz?
 •   Aizvainojumu, pretenzijas, prasības - ko darīt?
 •   Iekšējais līdzsvars. 
 •   Attiecības un to enerģētika atbilstoši  čakrām.
 •   Kā pareizi sevī izveidot pareizo ģimenes modeli?

  Nodarbību laikā jūs atklāsiet vēl un vēl priekš jums svarīgus tematus, meditācijās izjutīsiet vēl vairāk, - neaprakstāmo vārdiem. Visas meditācijas notiks Reiki plūsmā, kurā jūs droši un dziļi ceļosiet savā iekšējā pasaulē.

  Lekcijas vada: 

Oļesja Stecjuk  Praktizējoša REIKI terapeite kopš 2009.gada, ieguvusi lielu pieedzi sievišķības atklāšanā, Indijas REIKI skolas instruktore, profesora Harprit Sing Hira  skolniece. 

Monika Jan
REIKI meistare. Indijas REIKI skolas Viļņā un Kauņā (LIetuva) vadītāja. Liela pieredze uzņēmējdarbībā, biznesa izveidošanā un vadīšanā, darbā ar Dzimtu un veselības atjaunošanā. 

Kursa ilgums 8 lekcijas. 
Maksa: 80 euro
Maksa par vienu nodarbību: 15 euro 
Kursu sākums: 9 jūlijā 18.00

OBLIGĀTA iepriekšēja pieteikšanās pa telefonu: +37128440667, +37128224475 (WhatsApp, Viber) e-mail: raduga@radugamira.org

Address:
Tallinas iela 52, Rīga (ieeja no sētas ) 1 stāvs
Price:
15 euro