Infromation about General Data Protection Regulation
REIKI Meistares Olgas Petrovas programma Rīgā.
4 - 8 November 14:00 - 18:00

OLGA PETROVA, Dr. Harprit Singh Hira skolniece, REIKI Meistare, praktizē vairāk nekā 12 gadus, Reiki instruktore.  Indijas REIKI skolas mācību procesa vadītāja Eiropā.

PROGRAMMAS laika GRAFIKS:

4.novembrī
14.00 - 18.30 Individuālā pieņemšana Enerģētiskā diagnostika. REIKI seansi. 

5. novembrī
11.00 - 18.00 Individuālā pieņemšana, Enerģētiskā diagnostika. REIKI seansi. 
18.00 - 20.00 Lekcija " Kā līdzsvarot materiālo un garīgo pasauli?" Adrese: Auesekļa iela 11, ieeja caur arku, 411 kabinetā

 

6.novembrī
11.00 - 18.00 Individuālā pieņemšana, Enerģētiskā diagnostika. REIKI seansi.

7.novembrī 
11.00 - 18.00 Individuālā pieņemšana, Enerģētiskā diagnostika. REIKI seansi.

8.novembrī
11.00 - 18.00 Individuālā pieņemšana, Enerģētiskā diagnostika. REIKI seansi.

INDIVIDUĀLĀS KONSULTĀCIJAS:

ENERĢĒTISKĀ DIAGNOSTIKA

Diagnostikas mērķis ir traucējumu cilvēka enerģētikā un to rašanas iemeslu noteikšana. Sarunā ar pacientu, dziedinātājs izstāsta pamatjēdzienus par kokonu, tā formu, par smalko ķermeņu un fiziskā ķermeņa mijiedarbību, par saslimšanu cēloņiem vai psihiskajiem stāvokļiem. Izskaidro, kā diagnostika atspoguļo viņa enerģētiku dotajā laika mirklī, izdala pašas vājākās vietas organismā, pasaka, kādā līmenī atrodās nepilnību iemesls un sniedz iespēju izstrādāt palīdzības plānu. Enerģētiskā diagnostika ir būtiskāko veselības traucējumu, attiecībās, biznesā iemeslu notiekšana.

REIKI SEANSI

Reik atsaucās uz mūsu iekšējo nepieciešamību, sniedz to, kas reāli nepieciešams dzīvības un veselības uzturēšanai. Pie tam REIKI nekonfliktē ne ar vienu citu metodi un sistēmu. REIKI metode - tā nav ārstēšana, tā ir dziedināšana, tā  ir organisma sakārtošana pilnvērtīgā iekšējā stāvoklī, kad tiek harmonizēti un līdzzsvaroti visi iekšēji procesi organismā. Un tad, pateicoties tam, notiek visas tās labvelīgās norises, ko sniedz REIKI seanss. Tā  ir gan pašsajūtas uzlabošanās, gan fiziskā stāvokļa uzturēšana, gan saslimšanu izārstēšana, gan psiholoģisku problēmu risinājums, gan attīstība, gan garīgā izaugsme un daudz cita kā...


KĀJU KANĀLU TĪRĪŠANA REIKI PLŪSMĀ

Praktiski visas kāju saslimšnas, kā arī emocionālā nenoturība, nepārliecība par sevi utt., sākās kāju stāvokļa dēļ, kad zemes enerģija nevar plūst brīvi un attīrīt ķermeņa audus, šķidrumu un izdalīt šlakas. Augsto tehnoloģiju laikmetā cilvēkam paktiski nav kontakta ar Zemi.Viņam ir smagi novadīt lielo kosmiskās enerģijas plūsmu tā dēl, būt veselam un harmoniskam ar sevi un Visumu. Kāju kanālu tīrīšanas seanss - palīdz dziedināt un novērst daudzu saslimšanu veidošanos mūsu organismā!  Tā ir patīkama un noderīga procedūra. Tā labi noņem nogurumu kājās, atbrīvo no enerģētiskajiem bokiem un emocionālās spriedzes, normalizē asinsriti, noņem stresu, dāvā  neaizmirstamu baudu, atjauno spēkus un pārliecību, nostirpina imunitāti kopumā. Jūs sajutīsiet atslābumu, patīkamas sajūtas, un galvenais ieguvums - viegluma efekts, ne tikai jūsu gaitā, bet arī būtiska jūsu noskaņojuma uzlabošanās.

Noskaņojieties uz harmonijas viļņa, veselību un veiksmi Jums!

CENA:
Enerģētikā diagnostika: 30 euro

REIKI seanss: 30 euro

Kāju kanālu attīrīšanas seanss REIKI plūsmā: 25 euro

Lekcija: 12 euro  

Iepriekšēja pieteikšanās OBLIGĀTA pa tālr.: +37128440667, +37128224475 (WhatsApp, Viber) e-mail: raduga@radugamira.org

Address:
Rīga, Tallinas 52 (ieeja no pagalma)
Teacher:
Petrova Olga