Infromation about General Data Protection Regulation
Kundalīni joga ar Tatjanu Kiričenko
14 - 28 January 16:00 - 17:30
Schedule:
  • Tu
    28 January 16:00 - 17:30
Kundalīni joga - tā ir māksla, kura sevī ietver: fiziskus vingrinājumus (statiskus un dinamiskus), elpošanas vingrojumus, staipīšanos, mantras, meditācijas, mudras un relaksāciju.
Kundalīni joga palīdz iegūt stipru imūnsistēmu, aktīvus dziedzerus, stipru nervu sistēmu, labu asinsriti un apzinātību, veselīgus ieradumus.
Kundalīni joga - tas ir ātrākais veids izveidot sabalansētas attiecības starp ķermeni, prātu dvēseli. Lai apmeklētu Kundalīni jogas nodarbības nav vajadzīgas speciālas iemaņas.
"Pats svarīgākais Kundalīni jogā-pieredze. Pieredze ieiet tieši sirdī. Nekādi vārdi nespēs aizvietot jūsu personīgo pieredzi. Jogi BhadžanKatra kustība (asana) tiek izpildīta atbilstoši jūsu spējām un spēkiem. Jāizvairās tikai no divām galējībām - fanātisma un slinkuma. Tikai tā jūs varēsiet sajust visu to brīnumaino un patīkamo, ko sniedz šī prakse. Prakses veikšanai ir vajadzīga vēlme, ērts apģērbs, pudele ar ūdeni. 
Pirmā nodarbība -1.oktobrī no plkst.15.30 -17.00
"Kādreiz es centos saprast , kā kļūt laimīgai. Kaut kas manā dzīvē mani neapmierināja un es sāku meklēt to, kas palîdzētu iegūt iekšēju mieru un emocionālu stabilitāti.

Es nogāju garu ceļu...mācījos kosmoenerģētiku, pabeidzu garīgās gaišredzības skolu, mācījos meditācijas tehniku, zīmēju mandalas, praktizēju B.Hellengera ģimenes izvietojumus un ar psiholoģijas palīdzību nonācu pie Kundalīni jogas.

Jau vairāk nekā 10 gadus es mācos šo tehniku kopā ar savu Skolotāju, kurš atklāj noslēpumus un dziļas zināšanas. Màcoties Kundalīni jogu es pieskāros Sat Nam Rasajan studijām (meditācijas māksla Kundalīni jogas tradīcijās), gonga-meditācijām.

Un tagad es papildinu studijas ar teta hīlingu un neirografiku. Var likties, ka tas ir par daudz...,taču man tās ir viena zieda ziedlapiņas ar nosaukumu Dzīve. Vidus - tas ir Dievs, Radītājs. Apkārt daudz rakstu no dažādām zināšanām, galu galā mēs nonāksim pie viena - sevis paša iepazīšanās, Dieva iepazīšanas sevī.

"Ja kādu interesē pieskarties Kundalīni jogai ar prakses palīdzîbu, tad aicinām jūs uz mūsu jauno grupu. Nav nozīmes ne vecumam, plastiskumam, pieredzei... mēs sākam klasi kopā, kopā mācîsimies Kundalīni jogu ar vingrojumiem, meditāciju, izprast šîs brînisķīgās tehnikas un beigās iegremdēties gonga skaņās....

Gaidu jūs visus, ar Mīlestību, Tatjana

Iepriekšējs pieraksts ir obligāts pa tel.+37128440667 vai e-mail:  raduga@radugamira.org

Program:
Yoga
Address:
Auesekļa iela 11, ieeja caur arku, 411 kabinetā
Price:
25 eiro par 4 nodarbībām