Infromation about General Data Protection Regulation
kāju kanālu attīrīšanas seanss reiki plūsmā
9 - 30 November 16:30 - 18:00
Schedule:
  • Sa
    23 November 16:30 - 18:00
  • Sa
    30 November 16:30 - 18:00

Katru sestdienu 16.30 – 18.00 Jums pieejams KĀJU KANĀLU ATTĪRĪŠANAS SEANSS REIKI PLŪSMĀ.

 Praktiski visas kāju saslimšanas, kā arī  emocionālā nestabilitāte, pārliecības trūkums par sevi utt., sākas no sastrēgumiem kājās, kad  zemes enerģija nevar brīvi plūst. Auksta un dzidra ūdens avots jautri skrien pa savu gultni. Bet pietiek aizsprostot tā gultni ar akmeņiem, kā tas pārvēršas par klusu  purvu.

Kāju kanālu tīrīšanas seanss sniedz iespēju izdziedēt un brīdināt par mūsu ķermeņa daudzām saslimšanām! Tā ir patīkama un noderīga procedūra! Tā labi noņem nogurumu kājās, atbrīvo no enerģētiskajiem blokiem un emocionālās spriedzes, normalizē asinsriti, noņem stresu, dāvā neaizmirstamu baudu, atjauno spēkus un pārliecību, kopumā nostiprina imunitāti.

Uzturiet savas enerģijas plūsmu kā avots.

Vienkārši enerģētiskie vingrinājumi nodrošinās jūsu kājām viegluma sajūtu un veselību, atjauninās organismu, atjaunos dzīvības veiksmes enerģiju visos jūsu darbos.
Jūs sajutīsiet atslābumu, patīkamas sajūtas, un galvenais – viegluma efekts ne tikai jūsu gaitai, bet arī  būtiska jūsu noskaņojuma uzlabošanās. Noskaņojieties un harmonijas, veselības un veiksmes viļņa.

Address:
Rīga, Tallinas 52 (ieeja no pagalma)
Teacher:
Oļesja Stecjuk