Infromation about General Data Protection Regulation
Veiksmes joga Indijas deju ritmos
5 - 19 December 2019 16:00 - 17:00 (Event completed)
индийский танец
Lai gūtu panākumus šajā pasaulē ir vajadzīgas divas kvalitātes : māksla izmantot pareizi savu prātu un ķermeni. Svarīga kvalitāte tiem, kuri grib izmantot savu prātu - tas ir līdzsvarotība.

Līdzsvarotība palīdzēs iegūt pieeju dažādām prāta dimensijām.  Ja nav līdzsvarotības, prāta darbs var izkropļoties, darba spējas pazemināties. 
Cits veiksmes aspekts - būt enerģiskam gan no fizioloģijas skatu punkta , gan arī līdzsvarot iekšējās enerģijas. Ja enerģijas būs aktīvas un piepildītas, tad pārvarēt ikdienas grūtības būs daudz vieglāk. Ja jūs iemācīsieties būt līdzsvarots un enerģisks, tad sasniegt vēlamo būs daudz vieglāk. Taču pats galvenais panākumu sasniegšanai ir lietu izpratne, iedvesma un kārtība. 

Bāzes Asanas un dejas pozīcijas pievienos jūsu dzīvei iedvesmu. Māksla kustēties sinhroni kopā ar partneri, vai grupā palielinas jūsu kopības sajūtu. Dažādu asanu un pozīciju maiņa palielinās jūsu līdzsvarotību.

Gan nervu sistēma, gan enerģija ir ļoti attīstīta starp muguras lāpstiņām un augstāk, tāpēc ir ļoti svarīgi uzturēt mugurkaula kakla daļu labā stāvoklī. Visu to jūs iemācīsieties mûsu nodarbībās " Veiksmes joga Indijas deju ritmos "

Iepriekšējs pieraksts ir obligāts pa tel.+37129643294, (WhatsApp) или e-mail: raduga@radugamira.org
Project:
Kultūra
Address:
Auesekļa iela 11, ieeja caur arku, 411 kabinetā
Price:
10 eiro