Infromation about General Data Protection Regulation
Brīnišķīgas prakses ar Rei-Ki zīmi
28 November 10:00 - 12:00 (Event completed)

Septembra mēnesī atveseļojošo prakšu REIKI centrā sākas nodarbību kurss "Brīnišķīgas prakses ar Rei-Ki zīmi". Šo kursu var nosaukt par padziļinātām pirmā Reiki līmeņa nodarbībām. Mēs paplašināti iepazīsimies ar pirmā līmeņa iespējām. Šis kurss būs interesants ne tikai pirmajam Reiki līmenim, bet arī 2 un 3 līmeņiem! Kas tàs ir par iespējām? 

Pirmkàrt, pēc tam, kad esiet apguvuši pirmos prakses pamatus, kuri palīdz sasniegt jaunu veselības stāvokli un pràta mieru, mēs atveramies dziļākiem Reiki plūsmas stāvokļiem. Otrkàrt, pati Reiki zīme - tajā ir apslēptas daudzas iespējas. Tās atklājas, sākot ar dziļu apkārtējàs telpas attīrīšanu, kuru var pielīdzināt otrā līmeņa iespējām. Piepildoties ar Rei-Ki čakru zīmi, tandēniem un smalkajiem ķermeņiem - tas viss palīdzès būt noturīgākiem stresa situācijās. 

Treškārt, ar Rei-Ki zīmes palīdzību var vadīt ekspress seansus, kuri parasti aizņem apmēram 5 minūtes. Lai apgūtu šo praksi praktizējošiem vajadzētu atklāt maksimālus Rei-Ki zīmes dziļumus - zīmes Dievišķo nozīmi. Šīs nodarbības  padarīs jūsu prakses pilnīgākas un noderīgākas, kà arī sagatavos otrajam Reiki līmenim, jūs iegūsiet milzīgu jaunu iespēju potenciālu, kuras varēsiet izmantot sev un savu tuvāko labumam. Ļoti vēlams, lai jūs laicīgi informētu par jūsu interesi šī kursa apmeklēšanai. 

SVARĪGI Nodarbību sākums tiks paziņots papildus, kad tiks nokomplektēta grupa. 
Nodarbības Rei-Ki zīmē vadīs Rei-Ki līmeņa meistare Regīna Suslova, pēc Aleksandra Pavļinska autora . metodes "Brīnišķīgas prakses ar Rei-Ki zīmi" . 
Regīna Suslova - Reiki Meistare, Vadītāja REIKI atveseļošanas centrā, Speciāliste darbā ar Dzimtu, attiecībās un veselības jautājumos. 

 Provizorisks norises laiks: 26.septembrī, informācija pa telefonu: +37129629154 (WhatsApp, Viber) e-mail: regina.suslova@inbox.lv
Gaidām Jūs!

Address:
Rīga, Tallinas 52 (ieeja no pagalma)
Info:
Pirms ieejas zālē lūdzu pārvelciet maiņas apavus
Teacher:
Regina Suslova