Infromation about General Data Protection Regulation
Veselas redzes klubs
9 - 30 August 2017 10:30 (Event completed)
Redze – viena no galvenajām un svarīgākajām organisma funkcijām. Vairāk nekā 80% informācijas mēs uztveram ar redzes palīdzību.
Kad redze ir laba, cilvēks to uztver kā pašsaprotamu lietu, nepamana to (ka labi redz), vienkārši skatās un redz. Cita lieta, ja redz pēkšņi pasliktinās, “sabojājās” – cik uzreiz daudz neērtību un nepatikšanu tas sagādā.
Vai ir izeja no tā? Protams, ka medicīna un rūpniecība ar prieku jums piedāvās gan brilles, gan lēcas, gan operācijas. Šķiet – nav nekādu problēmu! Taču cilvēki dziļi sirdī jūt un saprot, ka tā nav izeja, ka tas nav pareizi, un sapņo par iespēju atgūt savu labo redzi, redzēt ar savām acīm, nevis mākslīgiem stikliņiem.
Klubā mēs runāsim par tiem iemesliem, kuri pasliktina redzi, par to, kā atgūt redzi līdz normālam stāvoklim, kā to vienmēr uzturēt labā līmenī.
Ņemiet līdzi labu garastāvokli, stingru pārliecību un apņēmīgu noskaņu pozitīva rezultāta sasniegšanai, pierakstu kladi un pildspalvu.

PASNIEDZĒJA:  Ludmila Birjukovska
NORISES LAIKS:  plkst. 10.30
NORISES LAIKS: Rīga, Lāčplēša iela 125 (ieeja no pagalma, jāiet līdz otrā pagalma galam, durvis pa labi) 2.stāvā, pirms ieejas zālē nepieciešami maiņas apavi.
СENA: 5 euro
PIERAKSTS : obligāts +37128224475, e-mail: raduga@radugamira.org
Nodarbības notiek krievu valodā
Project:
Skolas un Klubi
Address:
ул. Рига, ул. Лачплеша 125, 2 этаж
Price:
5 Euro
Tags:
health