Information about General Data Protection Regulation
Satori ceļš uz Indijas dienvidiem
28 February - 14 March 2020 17:00 - 7:00 (Event completed)

Ceļojums pa krāšņo Rādžastānu caur tīrāko Gudžarātas štatu uz brīnišķīgajiem Indijas dienvidiem, kur ir paradīzes daba un apbrīnojamas svētvietas ar neaizmirstamu iespaidu kaleidoskopu un arhitektūras dārgumiem.

 Jūs iepazīsieties ar lielāko Indijas metropoli Mumbaju, ar apburošajiem Elloras un Adžantas alu tempļiem, svētceļojumu vietām, svētnīcām un citām interesantām Maharaštras štata vietām. Apmeklēsiet spēka vietas un redzēsiet Džotirlingamu, kas palīdzēs ikvienam labāk izjust un saprast seno Vēdu kultūra, filozofiju un sevi. Katrs templis, ar patiesu pielūgšanu, var radīt lielu ietekmi uz kādu mūsu dzīves daļu (ģimeni, darbu, veselību utt.). Tāpēc, ja jums ir iespēja, noteikti apmeklējiet šīs vietas, un jūsu pūles ir noteikti tiks apbalvotas.

DELI, Mount Abu, DILVARA, SOMNATHA, MUMBAJA, Shingnapura, ELLORA un Adžantas ALAS.

Ceļojuma laiks no 2020. gada 28.02 līdz 14.03. Gribētājiem no citām valstīm ir iespēja pievienoties ekskursijai no Deli. Lūdzu, reģistrējieties pirms 2019. gada 1. novembra.

0. diena – izbraukšana no Jūsu pilsētas.

1. diena - Deli. Atpūta, ekskursija pa  Indijas galvaspilsēta Deli, seno pilsētu, kas atrodas Jamunas upes krastos. Indijas vārti, Prezidenta pils, bahajiešu Lotosa templis, grandiozs savā skaistumā un diženumā Akshardham tempļu komplekss, kas ir iekļauts Ginesa rekordu grāmatā kā majestātiskākais Hindu templis pasaulē. Pārvietošana ar vilcienu.

2. diena - Mount Abu - Rādžastāna pilsēta kalnā. Radža-jogas universitāte - Brahma Kumaris. Šiva Sadhana Ašrams. Spēka vietas - Datatrejas templis, Gorakhnath gufa, Kali-mandir, Čamunda-mandir, Katayani-shakti pitha.

3. diena - Dilvara. Unikāls džainu tempļu komplekss, kas izveidpts no balta marmora, bagātīgi dekorēts ar kokgriezumiem un skulptūrām, tāpēc tempļi šķiet mežģīņaini un gaisīgi.

4. diena - Ahmedabada, kas ir slavena ar saviem cilvēkiem, daudzām tradīcijām un gardiem ēdieniem.

5. diena - Somnatha, kas tulkojas kā Somas, Mēness aizstāvis, kur izveidots viens no svarīgākajiem no 12 Džotirlingamiem. Veicot pielūgšanu šajā vietā, cilvēks atbrīvojas no visiem izdarītajiem grēkiem. Vīrs un sieva iegūs lielāku sirsnību, atbrīvojoties no strīdiem. Palielināsies garīgais spēks.

6. diena - Mumbaja - viena no dārgākajām pilsētām Indijā, valsts kultūras un finanšu centrs, tajā koncentrējas indiešu glamūrs un bohēmija, nauda un greznība. Mumbaju nosauca par godu varenās Indijas dievietes Maha Amba Aiee, kuru pielūdz maratu tauta un maratu valodā nozīmē "māte".

7. diena - Mumbaja - ekskursija pa brīnišķīgo pilsētu pie okeāna: Indijas Vārtu apmeklējums - triumfa arka, kas stāv okeāna krastā un celta par godu karaļa Džordža 4. un karalienes Marijas ierašanos Bombejā 1911. gadā; Viktorijas stacija; Flora strūklaka; Universitāte, galvenā pasta nodaļa, Dhobi Ghat - vecākā veļas mazgātava, kurā vēl joprojām mazgā drēbes ar rokām milzīgās akmens paplātēs; Haji-Ali mošeja, kas atrodas tieši Arābu jūras ūdeņos, par piemiņu svētceļojuma laikā uz Meku mirušajiem musulmaņiem; Mumbadevi templis, Ganešs, piekārtie dārzi un Malabar kalns, Čapati pludmale. Bolivuda.

8. diena - Bhimashankar (240 km). Bhima upes avots. Dārzs ap templi Dakini-vana, Dakini kalns. Džotirlingams Bhimashankarā ir karojošās planētas Marss pārziņā un tā pielūgšana, saskaņā ar senajiem rakstiem, sola cilvēkam atbrīvoties no spokiem, uzvaru pār ienaidniekiem un labklājību. Bhimashankar meži un kalnainie apgabali arī tiek minēti svētajos tekstos, kas noved pie atbrīvošanās no tamasiskajām (rupjajām) cilvēka īpašībām.

9. diena - Shingnapur (210 km). Pilsēta ir pazīstama ar savu Šani Guru (planēta Saturns) templi. Saskaņā ar tradīciju Saturns ir ne tikai nāves un nelaimes planēta, bet arī atriebības un taisnīguma planēta. Saturns ir atbildīgs par karmiskās programmas īstenošanu, un ietekmēt viņa negatīvās darbības ir ļoti grūti. Astrologi iesaka, kā vienu no visefektīvākajām korekcijas metodēm ir apmeklēt svētvietas, kuras ir Saturna ietekmē.  Tiek uzskatīts, ka Shingnapur templis ir pastāvīgā Dieva Saturna mājvieta, un tās spēks šeit ir īpaši spēcīgs. Šī iemesla dēļ nevienā no ciemata ēkām, kurās dzīvo aptuveni 3 tūkstoši cilvēku, nav durvju un slēdzeņu - tās iedzīvotāji tic, ka neviens neuzdrošināsies izdarīt zādzību Dieva Šani „mājvietā”, lai nevērstu uz sevi viņa dusmas. Šī pārliecība ir apstiprināta praksē - noziedzības līmenis Shingnapur ir gandrīz nulle.

10. diena - Aurangabade (80 km). Pilsēta ir nosaukta par godu Lielā mogula imperatora Šah Jahana dēla vārdā, kurš gāza tēvu no troņa. Slavenākais pilsētas piemineklis ir Bibika Makbara - Taj Mahal imitācija, Aurangzeba sievas Rabijas Durani atdusas vieta. Tāpat kā Taj Mahalā šeit izmantoja balto marmoru, bet nav pēdu no skaistu inkrustācijas, kas iezīmē lielo Šah- Džahana radīšanu.

11. diena - Grishneshvar (60 km), viens no svētajām Šivas tirthām. Tiek uzskatīts, ka Šivas spēka pielūgšana šajā vietā rada sevis pilnveidošanos un garīgās pacelšanās impulsu. Vienīgais templis, kur Mahadevam (Šiva) lūgšanā nav vajadzīga priestera palīdzība.

12. diena - Elloras alas (30 km.). Pieder Indijas svarīgākajām vēsturiskajām vietām. Šeit klintīs tika izcirstas 34 alas, tās bija tirdzniecības karavānu ceļā. 6. gadsimtā šī vieta kļuva par reliģiskās un radošās darbības centru. Alās tiek pārstāvētas trīs reliģijas - budisms, hinduisms, džainisms.

13. diena - Adžantas (100 km) alu apmeklējums, alu tempļi un klosteri tika izcirsti astoņus ar pusi gadsimtus. Divus gadsimtus gandrīz neviens nezināja par šīm alām, kas bija paslēptas no acīm necaurejamos džungļos. 1819. gadā šīs vietas atklāja neliela grupa angļu ceļotāju. Tempļi ir slaveni ar fresku gleznām par Budas dzīvi un budisma tēmu. Skatītāju aizrauj pasakainā aina par visu dzīves jomu vienotību.

14. diena - Aurangabada - Deli lidojums

15. diena - izlidošana uz Jūsu pilsētu.

SATORI nozīmē „pamošanās”, „apskaidrība”, “apgaismība”. Cilvēka dzīves kvalitāte, kas ir salīdzināma ar augu ziedēšanu (pamošanās) pavasarī, kad tie pēc ziemas guļas uzplaukst un sāk izplatīt savu aromātu. Mēs nevaram redzēt pasauli tāda kāda tā ir, līdz brīdim, kamēr mēs neizmainām sevi, mūsu attieksmi pret dzīvi, līdz mūsu apziņa nebūs vairs ierobežota. Tikai pēc pamošanās ir iespēja pilnīgai izpausmei, pilnīgai ziedēšanai, pilnīgam radošumam, harmonijai un pašizpausmei.

Cilvēkam ir jādzīvo pasaulē, bet nevis iestrēgt tajā - viņam ir jāiet pa pasauli, bet ne tajā slīkt. Kad cilvēks pamostas un sasniedz piepildījumu, tad viņa apziņas okeānā atveras tūkstoš ziedlapiņu lotoss. Viņa dzīve kļūst par radošumu, īstu laimes izpausmi, tā ir dzīves virsotne. Persona kļūst brīva pašizpausmei.

Attieksme pret pagātni kļūst par pateicību, attieksmi pret pašreizējo - kalpošana, attieksme pret nākotni - atbildība. Viņš vairs neiznīcina spēkus, kas viņam doti, bet pilnīgi izmanto visu, kas mums ir dots no dabas. Viņš vairs neizšķērdē savu lieki spēkus, kas doti no dabas.  Dzīve vairs nav iztukšošanās, tā kļūst par pastāvīgu bagātināšanos, cilvēks ir uzziedējis un lotoss ir atvēries. Neiepazīt to, tas nozīmē dzīvi nodzīvot pa tukšo.

Ceļojuma programmā ir iespējamas dažas izmaiņas.

Joga un meditācija rītos pēc vēlēšanās (6:00) un vakarā (20:00), ja nav pārbraucienu, brokastis plkst. 9:00 - 10:00, pusdienas 14:00 - 15:00.

IZMAKSAS: 1250 eiro - ceļa izdevumi, izmitināšana, 2 reizes dienā ēdināšana, organizatoriskie izdevumi Indijā, tulkošanas pakalpojumi.

Cenā nav iekļauts: lidojums uz Deli un atpakaļ, pārlidojumi Indijā, vīza, apdrošināšana, personīgie ziedojumi, personīgie izdevumi, nesēju pakalpojumi, ieejas maksa, ūdens.

Vietējie lidojumi - ekonomiskā klase. Vilcienu kustība 2. klases vagonos. (Ja vēlaties pārvietoties 1 AC klasē, lūdzu, informējiet par to iepriekš).

Nakšņošana būs 3 * viesnīcās (ja vēlaties uzturēties augstākā līmeņa viesnīcā, lūdzu, informējiet par to iepriekš). Piemaksa tiks saskaņota individuāli, atkarībā no pieprasījumiem. Piemaksa par vienvietīgu izmitināšanu 600 eiro.

Pieraksts un informācija pa e-pastu: info@tourwalla.com, skype: libork108; pa tālruni +371 28224475 (Watsapp, Viber); +91 98 11708888

Address:
DELI, Mount Abu, DILVARA, SOMNATHA, MUMBAJA, Shingnapura, ELLORA un Adžantas ALAS
Articles and news 2