Information about General Data Protection Regulation
18 jūnija-Jogas diena
18 June 2016 9:00 (Event completed)
08.00     Pranajāma          Natālija Jakovļeva
Pranajāma – dzīvības enerģiju vadīšana, kas palīdz attīrīt nadi, lai prāna plūstu brīvi un mēs varētu pacelties no rupja egoisma līdz augstākā Es apzināšanai! Elpošanas pārvaldīšana ļauj mums sajust prānu un novadīt šo enerģiju uz augšu, cauri visām 7 čakrām, lai izietu no ķermeņa un prāta robežām. Šo darbību būtība ir tanī, lai nomainītu neapzinātu elpošanu uz apzinātu.
Dalības maksa-ziedojumi

9.00 Hatha joga iesācājem  Natālija Jakovļeva
Programma:
- Ievads jogā; - Pareizu asanu veidošanas apmācība. Pamata kompaktu asanu sēriju studēšana, lai efektīvi uzlabotu organisma pašreizējo stāvokli, lokanības līmeņa un dzīves tonusa paaugstināšana; - Pamata elpošanas tehnikas(pranajāmas): kapalabhati, bhastrika, udžaija pranajāma utt.; - Psihoenerģētiskās kontroles un prāta kontroles tehnika; - Prānas un smalko kanālu kontroles tehnikas; - Fundamentālās meditatīvās tehnikas.
Nodarbības ir paredzētas klausītājiem ar jebkuru sagatavošanās līmeni
Dalības maksa- ziedojumi

10.00 Antistress joga          Jekaterina Horoņko
Treniņš tiem, kuri: 1) izjūt hronisku nogurumu 2) dzīvo nākotnē, nebaudot tagadni 3) ja ir "smaga galva" 4) nevar izgulēties, jo meklē resursus, lai atrisinātu dzīves un radošos uzdevumus; 5) izjūt sāpes mugurā Tad šī Joga ir paredzēta Jums.
Dalības maksa-ziedojumi 

11.00     Šivanandas stila joga      Tatjana Mitrofanova
Svami Šivanandas skola atšķiras ar universālu un pilnīgu pieeju. Šivananda joga – tas ir ceļš uz fizisku un mentālu labklājību. Joga palīdz atbrīvoties no iekšējās pretestības, un dod spēku palikt mierīgam, atbrīvotam un koncentrētam dzīves grūtajos brīžos. Nodarbībās liela vērība tiek pievērsta relaksācijai, elpošanas vingrinājumiem un iekšējai koncentrācijai. Visi vingrinājumi tiek veikti ar paskaidrojumiem, un veicot grupas dalībnieku personīgu korekciju. Katram tiek piedāvāti vieglākas, vai tieši otrādi – grūtākas asanu modifikācijas, ņemot vērā individuālu pieeju katra spējām. Pamata klase der cilvēkiem visās vecuma grupās, un dažādos sagatavotības līmeņos : no iesācējiem, līdz tiem, kuri jau nodarbojas ar jogu vairākus gadus.
Dalības maksa-ziedojumi

13.00     Joga un uzturs  Ludmila Bihanova
 Uztura kultūra ir viena no svarīgākajām jogas sistēmas sastāvdaļām. Bez tās joga nevar tikt izklāstīta pilnvērtīgi un tās terapētiskā iedarbība uz cilvēka organismu nebūs pienācīga. Jogas uzturs nav vienkārši diēta, tas nav vienkārši ēdiena uzņemšanas veids. Tā ir īpaša filozofija, kas ir neatņemama jogas, kā viengabalainas sistēmas daļa.
Dalības maksa-ziedojumi

14.00     Bakthi joga         Krišna Kirti pr.
Bakhti joga ir vērsta uz mīlestības pret Dievu kultivāciju caur bakhti – kalpošanu Dievam ar mīlestību. Daļa Hinduisma Svēto Rakstu rekomendē Bakhti jogu kā iedarbīgāko jogas veidu.
Dalības maksa – ziedojumi.

16.00     Karma joga         Jeļena Bičkova
Karma Joga : pašaizliedzīga rīcība; ikdienas pienākumu pildīšana; kalpošana cilvēkiem. Nepieķerties darbības augļiem, piedāvāt darbību rezultātu Dievam – tas viss jūs padara par varenu un spēcīgu Jogu. Karmas Doktrīna dod cerību bezcerīgajiem, palīdz bezpalīdzīgajiem, iepriecina noskumušos un dod jaunus spēkus vājajiem. Karmas Doktrīna attīsta ticību un atbalsta ētiku. Tajā teikts: Jā jūs nodarat pāri otram cilvēkam, jūs kaitējat paši sev.
Dalības maksa: ziedojumi.

17.30     OM Chanting ( Dziedināšana) – meditatīvā psihotehnika             Natālija Zaharova
OM mantras vibrācijas izlīdzina visas mūsu iekšējās vibrācijas, kuras ir disharmoniskas, un rezonē ar OM skaņu. Šī vibrācija palīdz atbrīvot mūsu emocijas, domas un negatīvās enerģijas, tādā veidā atnesot mums dziedināšanu. Šī ir unikālā sistēma, lai atsvabinātos no stresiem neslimojot, kā arī, lai normalizētu nervu sistēmu. Šis process ietekmē visus mūsu esības aspektus: fizisko, emocionālo, mentālo un garīgo. Laikā, kad dalībnieki dzied OM mantru, viņi visi apsēžas īpašā veidā, lai pastiprinātu OM skaņas dziedinošo enerģiju. Šī tehnika dziedina un atstāj efektu ne tikai uz tiem cilvēkiem, kuri atrodas grupā, bet arī uz tiem, kuri ir tuvumā – cilvēki, dzīvnieki, kaimiņi, ēkas un daba. Šīs prakses rezultātā atbrīvojās un attīrās dažādas enerģijas, tādas kā – bailes, saspringums, lepnība. Dziedināšanās notiek viegli. Emocijas atbrīvojas un atnāk iekšējs miers, laime un mīlestība. Mēs iegūstam vairāk prieka no dzīves, labāku veselību, kā arī tas viss lieliski palīdz meditāciju praksēs.
Dalības maksa-ziedojumi
 
19:00     Mantra joga, interaktīvs koncerts «Sakrālās mantras»  Vajasaki
Jūs sagaida melodisks seno mantru izpildījums, silta, radoša atmosfēra un plašs vēl nepiedzīvotu emociju spektrs. Jūs varēsiet sajust harmoniju, dzirdēt patiesības un mūžības balsi sevī, atslābināties un iegūt pozitīvu enerģijas lādiņu! Nemaz nebraucot uz tālam svētvietām vai spēka vietām, jūs varēsiet sajust vienotību ar Dievu un sevi Viņa apskāvienos, sadzirdēt klusumu un Visuma čukstus. Nav svarīgi vai jūs esat pazīstami ar mantrām jau sen vai dzirdat tās pirmo reizi- tās kā saule, spīd ikvienam, kas nokļūst to vibrāciju laukā! Vajasaki mantras pasniedz mūsdienīgā, visiem saprotamā muzikālā apdarē, tādēļ šādos koncertos visa zāle labprāt un ar lielu entuziasmu dzied kopā. Tik pārsteidzoši darbojas senās mantras meistara rokās!
СENA: 15 Eiro, nestrādājošiem pensionāriem 5 Eiro. Skolniekiem un maznodrošinātajiem- ziedojumi.
Project:
Veselība
Address:
Рига, ул.Лачплеша125 (вход со двора),1 этаж
Price:
Rīga, Lāčpleša ielā 125( ieeja no pagalma),1. stāvs
Teacher:
Vayasaki das, Valentīns Mitrofānovs, Jekaterina Horoņko, Jeļena Bičkova, Ludmila Biryukovskaya, Natālija Zaharova, Natālija Jakovleva, Tatjana Mitrofānova
Tags:
health, yoga