Information about General Data Protection Regulation
Noslēpumainā Indija - no Himalajiem līdz Dienvidiem
5 - 20 November 2016 (Event completed)
Ceļojot pa Indiju, mēs apmeklēsim neparasti skaistas un enerģētiski spēcīgas vietas, kas ļaus mums iegremdēties brīnumainā atmosfērā un senajā austrumu kultūrā. Lai gūtu no mūsu ceļojuma maksimālu labumu, jaunas zināšanas, iemaņas un pieredzi, tam būs vairāk izzinošs un attīstošs nevis izklaidējošs raksturs. Mūs sagaida iekšēji atklājumi un atklāsmes, kā arī tikšanās ar brīnišķīgiem cilvēkiem.

Ceļojumu sāksim ar VRINDĀVANAS 5 tūkstošu tempļu pilsētas apmeklējumu svētā Kartikas mēneša 5 spēcīgākajās dienās. Šīs dienas, kas tiek sauktas par Bhīšma Pančaku, ir ļoti labvēlīgas garīgajai attīstībai un meditācijai. Galvenais nosacījums ir visu darīt ar mīlestību, vai vismaz ar cieņu un godbijību, kas ļauj sirdī pamosties mīlestībai.

Tālāk mēs dosimies uz vareno Himalaju pakāji, RIŠIKEŠU- visā pasaulē pazīstamo jogas galvaspilsētu. Šeit ir pārstāvēti visi mūsdienu jogas veidi un virzieni, taču pārsvarā to šeit praktizē tās oriģinālajā, sākotnējā formā, kādā to tūkstošiem gadu praktizējuši tūkstošiem Skolotāju un tūkstošiem mācekļu...Katru soli šajā vietā caurstrāvo Jogas Gars un pilnīgi viss apkārt atgādina par to, cik svarīgas ir zināšanas par Sevi!

Pārlidojums aiznesīs mūs uz Dienvidu Indiju- idillisku un siltu, kokosa palmu un maigas jūras ieskautu.

MAMMALAPURAMA. Ekskursija pa Mahabalipuramu- seno akmens kalšanas mākslas un pieminekļu centru, ko sargā UNESCO, kā pasaules mākslas un kultūras mantojumu. Dažādu tempļu kompleksu apmeklēšana.

Pēc atpūtas piekrastē, mēs dosimies uz PONDIČERI- bijušo franču kolonijas galvaspilsētu austrumu piekrastē. Pa ceļam apmeklēsim "nākotnes pilsētu" AUROVILLU, kas radīta pēc indiešu domātāja un filozofa Šrī Aurobindo projekta. Tajā 64 dažādu nacionalitāšu pārstāvji dzīvo saskaņā ar dabu un savu patieso "Es". Pondičeri mēs aplūkosim vietējās apskates vietas un, iespējams, saņemsim svētību no tempļa svētā ziloņa.

Agri no rīta mēs sāksim KARAIKALAS tempļu apskati. Tas ir unikāls Navagraha temļu komplekss, kuram nav analogu visā pasaulē. Tikai šajā kompleksā katras planētas dievībai ir veltīts atsevišķs templis. Marsa templī būs iespēja apmeklēt astrologus, kas pareģo pēc rakstiem, kurus tie glabā no seniem laikiem, viņi pārzina "Agastja- samhitu" kolekcijas- likteņa grāmatas, ko sarakstīja Agastja Muni, kurš tā pat kā Brighu Mini ir Maharišhi- Visuma viedais. Viņa "horoskopu uz palmu lapām" kolekcija pārsteidz iztēli jau ne vienu vien simtgadi.

Indija- noslēpumu, mīklu, leģendu un senu reliģiju zeme. Tik daudz svētvietu nevar atrast ne uz vienas citas zemes kartes. Indieši sauc šīs vietas par tirthām, kas tulkojumā nozīmē tilts starp debesīm un zemi.Tiek uz skatīts, ka šajos punktos, mums nesaprotamu iemeslu dēļ, planētas enerģija rezonē ar cilvēka apziņu, piepildot katru šo vietu apmeklētāju ar labestību un tīrību. Viena no šādām vietām ir ARUNAČALA.

SVĒTCEĻOJUMA DATUMI: 2016. gada 12.-27. novembris. Lūgums reģistrēties līdz 20. septembrim. Svētceļniekiem no citām valstīm ir iespēja pievienoties tūrei Deli.

SVĒTCEĻOJUMA PROGRAMMA (iespējamas nelielas izmaiņas):
1. diena (12. novembris)- izlidošana no Rīgas, vai jebkuras citas pilsētas;
2. diena (13. novembris)- ierašanās Deli, pārbruaciens uz Vrindāvanu, atpūta viesnīcā, 5 tūkstošu Tempļu pilsētas apskate, tempļu apmeklēšana, Jamūnas pudža.
3.diena (14. novembris)- parikrama ap Vrindāvanu (11 km), meditācija Katijani Devī templī, pēc vēlēšanās-astrologa apmeklējums.
4.diena (15. novembris)- Vrindāvana, rīta arati pilsētas tempļos, pārbrauciens uz Rišikešu- pilsētu, kurā dzimusi joga, atpūta. Pilsētas apskates ekskursija: piekaramie tilti, tempļi un ašrami, slaveni ghāti (speciālas piekļuves vietas svētajiem ūdeņiem).
5. diena (16.novembris)- Rišikeša, Saules sagaidīšana, meditācija, Šakti Pithas templis, Mahadeva Nīlakantha templis, apmazgāšanās svētajos Gangas ūdeņos. Vakara pudžas (Arati) apmeklējums galvenajā Rišikešas ghātā.
6.diena (17.novembris)- Devaprajāga, viedā Vasišthas alas apmeklējums.
7.diena (18.novembris)- Haridvāra- viena no septiņām Indijas svētajām pilsētām. Anandamaijas Ma ašrams, Gorakšanatha templis. Pilsēta ir slavena ar saviem neskaitāmajiem tempļiem un peldvietām, tās ir vietas hinduisma rituāliem, kurus veic, lai glābtu savu senču dvēseles un izpirktu savus grēkus, noskalojot to ar svētās upes ūdeņiem. Pēc vēlēšanās- rituāls senčiem.
Mansa Devi (dieviete, kura piepilda vēlēšanās) un Čandi Devi (sievietes spēka simbols) tempļu kompleksa apmeklējums. Šie tempļi izvietoti pakalnos virs pilsētas.
8.diena (19.novembris)- pārbrauciens uz Deli, pastaigas pa Deli ielām, uz kurām it visur sastopami pagātnes pieminekļi, kuri bieži atrodas pavisam līdzās debesskrāpju torņiem.
9.diena (20.novembris)- pārlidojums uz Čenaju, atpūta Maamallapuram pludmalē. Mahabalipuram ir pazīstama ar saviem piekrastes tempļiem, klinšu un monolītām skulptūrām.
10.diena (21.novembris)- pārbrauciens uz Pondičeri. Iepazīšanās ar pilsētu: veikali, pastaigas, pludmale. Ganeša templis. Šri Aurobindo ašrama apmeklējums. Auroville- tīras garīgās vibrācijas rāmā pasaule. Matri mandirs- Aurovilles garīgais un fiziskais centrs. Meditācija baltā marmora zālē, kur glabājas pasaulē lielākais kristāls (70cm diametrā).
11.diena (22. novembris)- pārbrauciens uz Vaitešvarankovilu, astrologu- Agasti Muni horoskopu lasītāju apmeklējums.
12.diena (23.novembris)- 9 Nagrahas tempļu apmeklējums (pudžas liktenīgajos tempļos, kas atšķetina karmiskos mezglus).
13.diena (24.novembris)- pārbruaciens uz Tiruvanamalai, Ramanas Mahariši ašrama apmaklējums, Arunačala- dienvidu Kailašs, Uguns Lingamā iemiesotā Arunačalešvaras Šivas templis. Joga Ramsuratkumāra ašrams.
14.diena (25.novembris)- Čenaja. Krāšņā Dienvidindijas stilā būvētā Partasarathi tempļu kompleksa apmeklējums.
15.diena (26. novembris)- Čenaja- Deli. Brīvais laiks pirkumiem.
16.diena (27. novembris)- Deli-Rīga vai cita pilsēta.
Jūs varat paņemt papildus dienas savam ceļojumam:

Pirms tūres- papildus diena Deli.

12.novembris- Deli, Sarkanais forts, Humajona kapenes, Lotosa templis, Akšardhamas templis- bagātākais un lielākais hinduistu templis Indijā.

Pēc tūres- papildus dienas Džaipurā un Agrā.

28.novembris- Džaipura. Majestātiskā Amberas forta apmeklējums. Šis forts ilgu laiku kalpoja kā citadele un maharadžu dinastijas pils, tajā valdnieki dzīvoja greznībā starp spoguļu zālēm, bagātīgiem dārziem un pavadīja laiku izklaidēs. Uz fortu valdnieki devās krāsainos palankīnos ziloņu mugurās. Zilonis ir kņaziskās Indijas simbols, katram, kas šeit ierodas ir iespēja izmēģināt braucienu ziloņa mugurā un uz mirkli justies kā varenam valdniekam.

29.novembris- Džaipura. "Ūdens pils" Džala-Mahals, Hava-Mahals (vēju pils), kas bija paredzēts valdnieka harēma sievietēm, Lakšmi Narainas baltā marmora templis, Pilsētas Pils pompozo zāļu un muzeju apmeklējums, kur līdz pat mūsu dienām dzīvo maharadžu ģimene. Pēc vēlēšanas: tekstila, suvenīru un juvelierizstrādājumu veikali.

30.novembris- Agra, astotā pasaules brīnuma- baltā marmora mauzoleja Tadžmahala apmeklējums, kas ir viena no slavenākajām pasaules celtnēm, veltīta varenajam mīlestības spēkam. Pārbrauciens uz "Tūkstoš un vienas nakts" pilsētu Džaipuru. Līdz pat mūsu dienām Džaipurā ir saglabājies viduslaiku Indijas kolorīts: pilis, krāsaini tirgi un seni tempļi savijas viens ar otru unikālā arhitektūras ansamblī un rada bagātās vēstures gleznu, rozā krāsā būvētā vecpilsēta uzsver pilsētas otro nosaukumu "rozā pilsēta.

CENA: 1250 Euro- ceļa izdevumi, nakšņošana, veģetāra maltīte 2 reizes dienā, organizatoru izdevumi Indijā, tulka pakalpojumi (bērniem līdz 14 gadu vecumam atlaide 25%). Cenā nav iekļauta avio biļete līdz Deli, vīza, apdrošināšana, personiskie izdevumi un ziedojumi, nesēju pakalpojumi, ieejas biļetes, ūdens.

Pārvietošanās taksometros un 3AC klases vilcienu vagonos (pēc iepriekšēja lūguma var tikt noorganizētas vietas 2AC UN 1AC klases vagonos).

Nakšņošana ašramos vai vidējas klases viesnīcās divvietīgos vai trīsvietīgos numuros (ja ir vēlēšanās palikt augstākas klases viesnīcās, lūdzam par to informēt iepriekš). Piemaksa tiek apspriesta individuāli atkarībā no prasībām. Piemaksa par vienvietīgu numuru- 350Euro. Piemaksa par katru papildus dienu Indijā- 85Euro.

Pieteikšanās un informācija: e-mail: libork@inbox.lv, skype: libork108

PIETEIKŠANĀS PA TĀLR. +371 28224475, +91 98 11708888