Information about General Data Protection Regulation
Ņikita Viktorovičs Vinogradovs
"aktiers"
Vinogradovs Ņikita Viktorovičs , dzimis un uzaudzis Jekaterinburgas pilsētā. Ņikitas tēvs, Vinogradovs Viktors Vasiļjevičs, profesionāls Klauns - Akrobāts, pabeidzis Maskavas Cirka Skolu. Pēdējā kursā viņu kuriēja slavenais Jurijs Ņikuļins.
Ņikitas mamma, Vinogradova Olga Borisovna, tāpat beidza Maskavas Cirka Skolu specializācijā "Pantomīmas un Plastikas meistars" Putilovas L.A. kursā. Ir Reiki un citu dziedināšanas metožu meistars.
2005.gadā Ņikita iestājas Jekaterinburgas Valsts Teātra Institūtā Rusinova A.I. kursā teātra un kino aktiera specialitātē. Apmācību laikā rodas interese par austrumu filozofiju un praksi. Turpat institūtā, savā kursā, satiek savu nākošo sievu Grigorjevu Annu.
Pēc veiksmīgas institūta beigšanas 2009.gadā tika pieņemts par aktieri Sverdlovskas Akadēmiskajā Drāmas Teātrī.
2010.gads kļūst par liktenīgu. Kopā ar dzīvesbiedri Ņikitu uzaicina uz starptautisko festivālu "Gaura Purnima" (Indija, Maipura) kā aktierus. Indijā, internacionālajā teātrī Ņikita kopā ar sievu nospēlēja daudzas spožas un interesantas lomas. Divu mēnešu laikā, kopā ar teātri "Nektāra Mākonis" Ņikita apceļoja tādas Indijas pilsētas, kā Vrindavana, Puri, Maipura, Bhuvanešvara. Šajā pat gadā Ņikita saņēma  iesvētību gaudijas - vaišnavu tradīcijā pie meistara, filozofa, psihologa, rakstnieka un mākslinieka Aleksandra Gennadjeviča Hakimova.
Ar Aleksandra Gennadjeviča svētību sāk veidot izrādes ar vēdisko tematiku, bet tāpat pasniedz viesizrādes pa Krievijas pilsētām.
2012.gadā kopā ar dzīvesbiedri Ņikita otro reizi nokļūst Indijā, tāpat piedaloties teātrī, bet tā paša gada rudenī tiek uzaicināts uz festivālu "Blagostj" kā režisors.
2012.gads atnes Ņikitam vēl vienu likteņa dāvanu - tikšanos ar talantīgāko un pieredzes bagāto teātra darboni Isajevu Dmitriju. 80-to gadu beigās Dmitrijs absolvēja Ščukinskas Teātra Skolu. Kopā viņi izveidoja savu teātra projektu "Nit Ya". Pēdējos gados teātris "Nit Ya" viesojies vairāk nekā 25 Krievijas pilsētās ar savu slaveno autor - uzvedumu "Es - Laime". Šī izrāde ir spējusi iekarot daudzas skatītāju sirdis ar savu nepārspējamo dramaturģiju, dzirkstošo humoru un aktieru atklājumiem.
2014.gadā Ņikita iepazinās ar vēdisko spēli "Lila" un no šī brīža sāka to vadīt.
Regulāri mācās "Spēles" vadīšanu pie viena no labākajiem meistariem Vladimira Skobeļeva (Omkara).
Archive events 1
12 November 2019 10:00 - 17:00
Vēdiskā pašizziņas spēle “ Leela” (Lila)