Information about General Data Protection Regulation
Retrīts „Dzīves harmonija”
30 April - 2 May 17:00 - 15:00

Retrīts paredzēts tiem, kuri vēlas sasniegt prāta mieru, psiholoģisku stabilitāti, pilnīgu intelektuālo skaidrību un apzinātību, kā arī iegūt nevainojamu veselību. Nesaspringts un tīrs prāts ļauj cilvēkam redzēt sevi, apkārtējo pasauli un citus cilvēkus patiesajā gaismā, tādā veidā palīdzot mums dzīvē sasniegt neizmērojamu laimi. Nonākt līdz šādam stāvoklim palīdz meditācija, atslābināšanās prakses un regulāras jogas nodarbības. Taču vesels gars var mājot tikai veselā miesā, un pareizi uzturēt kārtībā savu veselību un dzīvot harmonijā ar pasauli mums palīdzēs ajurvēda- tradicionālā vēdiskā medicīnas sistēma.
Tulkojot uz latviešu valodu, vārds „retrīts” burtiski nozīmē nošķirtība, attālināšanās no sabiedrības. Tāda nošķirtība ir sava veida robežas novilkšana starp mums un apkārtējo pasauli, meditāciju un ikdienas steigu.
Jūs uzzināsiet  to, kā apgūt ķermeņa un prāta atslābināšanas mākslu, kā novērst visas negatīvās domas un emocijas, tādā veidā atveseļojot savu psihi. Tiks izskatīti harmoniskas ikdienas dzīves praktiskie jautājumi: pareizas ēšanas noteikumi saskaņā ar ājurvēdu, dienas režīms, attīrīšanās un atjaunošanās prakses, ājurvēdas pašmasāža. Visa retrīta laikā Jums būs iespēja noklausīties vairākus seminārus un piedalīties dažādās meistarklasēs pēc Jūsu izvēles.
Programmā:

Atveseļošanās prakses,

Joga – hidra,

Sabalansēts un veselīgs uzturs,

Ārstniecisko augu un garšvielu maģija,

Pašapzināšanās caur mākslu,

Lekcijas. 

Lekcija „ Harmonija un noslēpumi savstarpējās attiecībās”
Neskatoties uz likteņu un laimes izpratnes dažādību, visus mūs apvieno viens: katrs no mums vēlās būt laimīgs. Ir vispārēji Visuma likumi, kurus apgūstot un pielietojot tiek atvērts ceļš uz laimi.

Atveseļojošās prakses
Jogas asanu un elpošanas tehniku komplekss, lai atslābinātos pēc darba dienas, atbrīvotos no uzkrātās spriedzes un sagatavotos pilnvērtīgam miegam.
Modinošs  dinamisks rīta komplekss, kas iekļauj sevī  mūsu sauli ( kuņģa  zarnu trakts) un uzlādē ar enerģiju  visai dienai.
Mūsu organizsma pašregulācija. Mēs veiksim vienkāršas kustību, elpošanas un meditatīvās tehnikas dziļai ķermeņa un apziņas atslābināšanai, pieejamas praktiski jebkuram cilvēkam.
Joga – hidra – labākā atslābināšanās prakse – atrisina daudzskaitlīgas problēmas.

Meistarklase. Bagātīgs Lieldienu galds. Lieldienu kuličus un pashas līdz pat šai dienai dekorē ar krāsainiem uzrakstiem un rotājumiem spilgtās krāsās, kas simbolizē dabas atmošanos un garīguma uzplaukumu. Šajā laikā mājas pilnīgi pārvēršas: visur jūtama smalkmaizīšu un garšvielu smarža, un uz galda kā uz burvju mājienu nepārtraukti parādās jauni gardumi.

Intuitīvā gleznošana.
Radoša pašapzināšanās un pašpilnveides metode. Atver pieeju  bagātīgai un lielā mērā neapzinātai iekšējai pasaulei , kas apslēpta katrā no mums. Liekot strādāt labajai smadzeņu puslodei, mēs aktivizējam intuīciju un sākam pilnīgi citādāk uztvert apkārtējo pasauli.

Retrīts piemērots cilvēkiem ar jebkuru sagatavotības līmeni. Mēs priecāsimies, ja jūs atbrauksiet ar visu ģimeni.
Rezultātā Jūs iegūsiet jaunas iemaņas veselības uzturēšanā, atpūtiesieties  ar dabas aromātiem piepildītā neskartā vidē, atradīsiet atbildes uz svarīgiem priekš Jums jautājumiem.

Nodarbības notiks brīvā dabā.
 
Maksa: 150 euro. Samaksu iespējams veikt uz norēķinu kontu vai skaidrā naudā.
Uzmanību!  Veicot apmaksu līd 20.04  maksa par dalību retrītā 125 euro
Cenā ietilpst ēdināšanas, dzīvošanas  zāļu aromātu un dalības visās programmās izmaksas.
Transfēru nodrošina paši dalībnieki.
 
Samaksu var veikt un norēķinu  kontu ar norādi „ Retrīts Svētgrīvās”
RADI 2005
reģ.nr. :40008094254
banka:Swedbanka AS
SWIFT: HABALV22
Norēķinu konts: LV90HABA0551032164858

Līdzi nepieciešams ērts, silts apgērbs, siltas cībiņas vai zeķes.
Nepieciešama iepriekšēja reģistrācija +371 28266145, +371 28224475 (WhatsApp, Viber) vai e-pasts: raduga@radugamira.org
Vietu skaits ir stingri ierobežots!

Program:
Retrīts
Address:
Svētgrīvas, Valgundes pagasts, Jelgavas novads, Latvija, LV-30 17 ( Navigātorā ir norādes)