Information about General Data Protection Regulation
Indijas gaisma
26 February - 11 March 2016 (Event completed)
“asato mā sadgamaya
tamasomā jyotir gamaya
mrityormāamritam gamaya
Oṁ śhānti śhānti śhāntiḥ “
Ved mani no nereālā uz reālo, no tumsas uz gaismu, no nāves uz nemirstību.

Aicinām piedalīties šajā pārsteidzošajā ceļojumā jebkuras valsts iedzīvotājus - tos, kuri tiecās iegūt jaunas zināšanas, vienkārši tos, kuri interesējas par citas valsts kultūru un mantojumu, tos, kuri gatavi pieskarties nezināmajam.
Ceļojums notiks Pavasara Navaratri laikā - Dievišķās Mātes dienā, kad enerģijas visvairāk jūtamas un lūgšanas visspēcīgākās. Šajā laikā dabā notiek viskardinālākās izmaiņas. Šīs izmaiņas ietekmē cilvēku visos enerģētiskajos līmeņos, neatkarīgi no tā -vai cilvēks apzinās šo ietekmi, vai nē, un no tā, kādai kultūrai šis cilvēks ir piederīgs.
Notiek iekšējā spēka atjaunotne, un attīrīšanās no vecajām enerģijām. Navartri tiek svinēta, kā gaišo spēku uzvara,kurus pārstāv Dievmāte izpaužoties, kā Durga, Lakšmi un Sarasvati. Navaratri - vislabākais laiks, lai attīrītu savu apziņu, izprastu savu patieso būtību. Deviņu dienu un nakšu laikā izpaudīsies dievišķās sievišķās enerģijas deviņi aspekti - Šakti Devi.

SVĒTCEĻOJUMS PA SVĒTVIETĀM (Deli, Lakhnau, Naimišaranja, Varanasi, Sarnatha, Mathura, Vrindavana). Svētās upes - Jamuna, Ganga, Godavari un Gomati. No 2016.gada 27.februāri līdz 12.martam. Svētceļotājiem no citām valstīm ir iespēja mums pievienoties Deli. Lūgums piereģistrēties līdz 2016.gada 1.janvārim.

LAHNAU - pilsēta Indijas ziemeļos, pie svētās Gomati upes, kreisās Gangas pietekas. Pēc leģendas, Lahnau ir ieguvusi savu nosaukumu no Lakšmana vārda, kurš ir Rāmas jaunākais brālis, “Ramajanas” eposa varonos. Pilsētā ir daudz vēsturisku pieminekļu, dekoratīvi dārzi un parki, kuru starpā izceļas arhitektūras komplekss -Bara Imambara.
NAIMIŠARANJA - kopš seniem laikiem tā tiek uzskatīta par svētvietu un daudzu notikumu liecinieci. Šī vieta ir brīva no Kali Jūgas ietekmes.
VARANASI - “Indijas mūžīgā pilsēta”, kuru radīja pats Dievs Šiva. Uzskata, ka tas, kurš pabijis šai pilsētā, iegūst mistisku spēku un garīgu apgaismību. Šī svētā pilsēta ar tukstošiem tempļu atrodas starp divām Gangas pietekām - Varunas un Asi, no kurām arī ir cēlies pilsētas nosaukums.
SARNATHA - slavena ar Budas pirmo svētrunu.Tajos laiks šajā vietā bija biezs mežs. Šeit ar garīgajām parksēm nodarbojās riši no Benaresas (iepriekšējais
Varanasi nosaukums). Šeit arī atrodas budistu monuments Stūpa Dharmaradžika, kuru izveidoja budda Ašoka, Budas svētrunas vietā. Iekšpusē tika atrasta urna,
runā, ka šai vietā ir atradušies Budas pīšļi.
“Lai dodās viņš pēc tā, uz PRAJAGU, kura apdzied himnās svētie gudrie. Dievs kopā ar Brahmu, debespuses un to pārvaldošās Dievības, sadhi, senči, dižākie no svētajiem gudrajiem, svētie gudrie-brahmani, kurus vada Angiras, nagi, suparni, sidhi, planētas, upes, jūras, - visas dievības dzīvo tur. Trijās pasaulēs nav vietas svētākas par Prajagu, ak bharata! Šī pilsēta ir dižākā no visām tirthām. Kurš kaut reizi godina šo pilsētu, kā arī tas, kurš aiznesīs no turienes kaut vienu sauju zemes, tas attīrīsies no grēka! “ Mahabharata”, stāsti par svētceļojumiem uz tirthām.
VRINDĀVANA - “500 tempļu pilsēta”, kura atrodas svētās upes Jamunas krastā. Viena no pašām svētākajām (kā arī svētceļotāju iemīļotākajām) pilsētām Indijā. Pēc senas leģendas šajā vietā kādreiz ir bijis mežs, kurā Dievs Krišna, savā zemes iemiesojuma laikā, spēlēja savas lilas (spēles). Tempļu apmeklējums: Banke
Bihari, Govindadži, Madana Mohan, Rangadži, Radharmana, Krišna Balarama Mandira, Keši ghata.

SVĒTCEĻOJUMA PROGRAMMA
1. diena- izlidošana no Rīgas vai jebkuras citas pilsētas
2. diena- ielidošana Deli, iekārtošanās viesnīcā, tempļa "Indijas slava" un Lotosa Tempļa apmeklēšana, naudas maiņa, iepirkšanās, Akšadhama;
3. diena - pārbrauciens uz Džaipuru, Amberas forta, Vēju pils apmeklēšana;
4. diena - Džaipura - Bhilvara (Palmu lapu astrologa apmeklējums);
5. diena - Ambera, Puškara- Govindadži tempļa apmeklēšana, Radha Gopināths- Džaipura;
6. diena - Džaipura- Vrindāvana, Krišna Balarāma templis, Banki Bihari templis, Radha-Damodara templis, Radha Ramana templis, Jamūna pudža;
7. diena - Vrindāvana, 11km parikrāma ap Vrindāvanu;
8. diena - Vrindāvana-Lakhnau;
9. diena - Lakhnau;
10. diena - Lakhnau- Naimišaranja;
11. diena - pārbrauciens uz Varanasi, Višvanatha templis (Zelta Templis), Gjana vapi jeb Gurdības aka, Saničara (Saturna) svētvieta, Annapurna templis, Sakši Vinajaka templis, Dašašvametha Ghāts, Manikarnika Ghāts un Kunda, vakara arati Gangas krastā;
12. diena - Varanasi, Saullēkts un ceļojums pa Gangu ar laivu, brīvais laiks;
13. diena - Varanasi- Sarnatha;
14. diena - Varanasi - Deli;
15. diena - Deli;
16. diena - izlidošana no Deli uz jūsu pilsētu;

Jogas un meditācijas nodarbības rītos (ap 6.oo) un vakaros (20.00) dienās, kad nav pārbraucienu, brokastis 9.00-10.00, pusdienas 14.00-15.00.

CENA: 1250 EIRO
Ceļojuma cenā iekļauts : ceļa izdevumi Indijā, transfēri no/uz lidostām uz viesnīcu, dzīvošana, 2 reizējs veģetārs mielasts (brokastis plkst.8.00-9.00, kā arī pusdienas plkst.15.00 - 16.00), organizācijas izmaksas Indijā, tulka pakalpojumi. Krieviski runājoša gida pavadība visa maršruta laikā. Organizatora pavadība no
ceļojuma sākuma, līdz beigām.
Cenā nav iekļauts : lidojums uz Deli un atpakaļ, vīzas noformēšana, apdrošināšana, personīgie ziedojumi, personīgie izdevumi,nesēju pakalpojumi, tējas nauda, ieejas biļetes, ūdens, riutuāli, individuāla astroloģiskā prognoze.
Pārvietošanās 3.klases AC vilcienos. (Ja ir vēlme pārvietoties ar 2.AC, vai 1.AC klases vagonos, lūdzam paziņot par to iepriekš). Izvietošanās notiks ašramos un vidēja līmeņa viesnīcās, 2 vietīgos, vai trīsvietīgos numuros (ja ir vēlme dzīvot augstāka līmeņa viesnīcās, lūdzam paziņot iepriekš). Piemaksa tiek aprunāta individuāli, atkarībā no pieprasījuma. Piemaksa par vienvietīgu numuru - 350 eiro.

Pieraksts un informācija: e-mail: libork@inbox.lv, skype: libork108
PIERAKSTĪŠANĀS pa telefonu +371 28266145, +371 28224475, +91 98 11708888