Information about General Data Protection Regulation
Kulinārijas kurss “Pāēdušais vegāns”
16 July - 6 August 2018 18:15 - 21:00 (Event completed)
Veģetārisms - tas ir dabisks, veselīgs uzturs. Nepieciešams tikai iemācīties un gatavot uzturvielām bagātus ēdienus. Mūsu kursā Jūs uzzināsiet kulinārijas smalkumus un nianses. Varēsiet uzdot Jūs interesējošus jautājumus par uzturu. Un, protams, visu pagatavoto arī pagaršot!
Jums būs iespēja iemācīties gatavot gardus ēdienus no augu izcelsmes produktiem ātri un saprotami - ar universālu recepšu palīdzību un konkrētām darbībām.
Kurss ir piemērots veģetāriešiem, vegāniem un visiem, kuri vēlas iekļaut savā racionā vairāk augu valsts produktu.
 
Papildus ēdienu gatavošanai Jūs arī uzzināsiet daudz interesantas un noderīgas informācijas - kā izvēlēties un uzglabāt produktus, dažādu ēdienu vēsturi un vēl daudz ko citu! Pie mums vienmēr ir silta, radoša un priecīga atmosfēra.
 
Kursa programmā:
  • Bezglutēna ēdienkarte
  • RAW-uzkodas un RAW-šokolāde
  • Dažādi salāti, kādus zaļumus apvienot salātos; mērcītes ar eļļu un bez
  • Zupas un buljoni
  • Karstie ēdieni, risotto
  • Receptes ar tofu un kvinoju
  • Kā strādāt ar akvafabu (bezē bez olām)
  • Klasiskie vegānu deserti (bez olām, sviesta, krējuma un saldā krējuma). 
Daudzi vegānu ēdieni ir pagatavojami vieglāk kā laktoveģetārie un svaigēdāju, tie ir veselīgāki kā klasiskie ēdieni, piemēroti cilvēkiem ar glutēna nepanesamību, gardāki par tiem, pie kā esat pieraduši, un tie garšos arī Jūsu ģimenei, draugiem.
 
PASNIEDZĒJA Ludmila Birjukovskaja - nodarbojas ar kulināriju no agras bērnības. Pēdējos 15 gadus apgūst austrumu kulināriju un ēdienu tradīcijas; vada austrumu virtuves un pareiza uztura kursus. Katru gadu dodas braucienos uz austrumu un rietumu valstīm un apgūst šo valstu ēdiena kultūru. Viņa popularizē vienu no interesantākajiem kulinārijas novirzieniem - kā pāēdināt sevi un tuvos ar Laimi, un kā iedarboties uz apziņu caur ēdienu? Viņas mērķis ir ne tikai iemācīt garšīgi un pareizi gatavot, bet arī personības izaugsme ar veselīga ēdiena palīdzību.
 
VIETA Rūpniecības iela 9, dz.3, Rīga, Latvija, domofona Nr.3
 
NODARBĪBU LAIKI 16., 23., 30.jūlijā, 6.augustā 18.15
 
KURSA CENA 55 eur (4 nodarbības)
 
Iepriekšējs pieraksts ir obligāts +37128440667, +371 28224475 (WhatsApp, Viber)
Project:
Veselība
Address:
Rūpniecības iela 9, dz.3, Rīga, Latvija, domofona Nr.3
Tags:
health, cookery