Infromation about General Data Protection Regulation
Natalia Palgova

Es vēlos, lai sieviete atmodinātu sevī savu Dievieti, Sargātāju, lai viņa atver savu sievišķo enerģiju, kura ir KATRĀ SIEVIETĒ. Un tad sieviete kļūs vesela, laimīga un izdaiļos ar sevi PASAULI!

Kad sievietei ir 20, viņa izskatās tā, kā viņu iecerējis Dievs.
30 gados uz viņas sejas lasāms aizgājušais gadu desmits.
Taču 40 gados un vēlāk sieviete izskatās tā, kā viņa par sevi domā.
Pasaulē ir daudz dažādu garīgo prakšu un iespēju iepazīt sevi un pašpilnveidoties. Manā ceļā no meklētājas un izzinātājas uz Sievieti bija ļoti dažāda pieredze: trīs gadus dzīvoju Indijā, mācījos psiholoģijas institūtā, psihoanalīzes institūtā, vēlāk dziļi iegremdējos garīgajās un jogas praksēs līdz sapratu, ka šim ceļam nav gala, tāpēc, ka patiesībā nekas nav jāmeklē. Visas atbildes atrodu spogulī. Sieviete- atbilde uz visiem patiesības meklējumiem par sevi. Tajā ir Rietumi un Austrumi, kustība un miers, ārējais un iekšējais.
Es vienmēr esmu lepojusies ar to, ka mani senči bijuši dziednieki un garīdznieki un savas dzīves veltījuši kalpošanai cilvēkiem. Es nekļuvu ne par dziednieci, ne garīdznieci, taču man tas nav vajadzīgs tāpēc, ka piedzimstot sievietes ķermenī es un jebkura no jums var dziedināt, mierināt, iedvesmot.
Ja var izteikt sievietes būtību viena vārdā, tad tas būs AUGLĪBA. Sieviete ir mīloša māte, tā, kas dāvā dzīvību, piepilda, ienes visā, ar ko saskaras gaismu, sieviete- Dieviete. Tās nav skaistas frāzes vai filozofija- tas ir stāvoklis. Tā ir mana pieredze, ko ieguvu iedziļinoties slāvu sieviešu vingrošanas praksē.
Es piedāvāju jums pieskarties zināšanām, kuras mums nodevušas mūsu ciltsmātes, vecmāmiņas mazmeitiņām, vecākās sievietes jaunākajām.
Materiālajā pasaulē visur var novērot vienu likumu, vienu parādību, vienu un to pašu procesu- vīrišķā un sievišķā savienošanos. Kāpēc mēs esam nolēmuši, ka garīgajā pasaulē kaut kas ir savādāk un radītājs ir viens?
Es vēlos, lai sieviete atmodinātu sevī savu Dievieti, Sargātāju, lai viņa atver savu sievišķo enerģiju, kura ir KATRĀ SIEVIETĒ. Un tad sieviete kļūs vesela, laimīga un izdaiļos ar sevi PASAULI!

Archive events 2
8 November 2015 15:00 - 19:00
Aizsardzības spēks
6 - 8 November 2015 18:30
Meistar-klašu cikls "Sargājošajos rokdarbos"